את הפוסט הקודם סיימתי עם ההמלצה לשים עין על יאהו.

תמים אני. כשראיתי את שילוב האותיות YOS כבר חשבתי שמדובר במערכת הפעלה אונליין מבית יאהו. תמים נו.

אחר כך הלכתי לראות את הסרטון הזה של ג’ון מקרי (John McCrea) , ה- VP מרקטינג של פלאקסו ואחד מהאנשים שעומדים מאחורי המסמך שנקרא “מגילת הזכויות של משתמשי הרשת החברתית” שכתבו מייקל ארינגטון, רוברט סקובל, ג’וזף סמאר ומארק קאנטר. עוד על המגילה בפוסט הבא שיעלה בעוד כמה שעות.

הוידאו הזה אחד אחד מסדרה של תכניות בשם The Social Web TV שמדברת בגדול על על “למי שייך המידע שלך?”. בפרק הזה מארח הפאנל את קודי סימס מיאהו שמסביר בצורה יפה (וראשונית) מה הולך לקרות ביאהו בכל התחום הזה של פתיחות וחברתיות האתר.

בקצרה: יאהו הולכת לגרום לכל האתרים שלה לדבר אחד עם השני דרך “חיבור חברתי” (social connection) אחד לכל אורך ורוחב האתר. במקום להתקין “מערכות חברתיות” על כל הפלטפורמות שלה היא הולכת לעשות שיפוץ בתשתיות ולהחליף את הצנרת לצנרת חברתית פתוחה. צנרת פתוחה מצד אחת וחברתית מצד שני. (API, אפליקציות, מפתחים, שיתוף, זרימת מידע, כל העסק)

לא אכביר במילים, צפו בסרט הזה. אני גם ממליץ לכם להתחיל לעקוב אחרי האיש הזה והבלוג שלו כי אם סקובלייזר, מאשבל וארינגטון הם מהדורות החדשות והפרשנות, הרי שמקרי וחבריו הם עובדה, או מבט שני, מה שתבחרו.

Leave a Reply