כמעט מידי יום אני נתקל בסיפורים ובסרטים מעניינים שמתקשרים למחשוב לביש אז החלטתי לשתף קצת מכל הטוב הזה. אגב, אם יש לכם טאבלט, אתם יכולים לעשות מנוי לפליפבורד של Wearable Valley כדי לקבל סיפורים על מחשוב לביש ישירות לטאבלט שלכם.

ואם עוד לא הצטרפתם לקהילה בפייסבוק- קוראים לנו Wearable Valley וזה המקום שהופך להיות ה- MUST למפתחים וליזמי מחשוב לביש.

חולצה ביומטרית

החולצה של OMsignal מיוצרת מבדים חכמים ומחוברת לאינטרנט וקיבלה יחסי ציבור בניו יורק טיימס עם הכותרת My T-Shirt Told Me to Take a Chill Pill

Screen Shot 2014-05-27 at 10.06.22

חוקים, ילדים וטניס

בית המחוקקים של של אילינוי בוחן אפשרות לאסור נהיגה עם משקפיים חכמים (דוגמת גוגל גלאס).

הורים לילדים? הנה המחשוב הלביש שתוכלו לקנות לילדים שלכם, כולל שעון אחד ומיוחד של סטארטאפ ישראל בשם HearO

ורוג׳ר פדרר משחק עם גוגל גלאס

תגובות של אנשים לגלאס לפני שהן נעלמות

אבל הנה וידאו הרבה יותר יפה, שמדגים את התגובות האמיתיות של אנשים לגוגל גלאס. סופיה דומינגז יצאה לטייל במספר ארצות והקליטה את התגובות של האנשים לגלאס ואליה כי הבינה, לדבריה, שבקרוב להרבה יותר אנשים יהיו משקפיים חכמים והתגובות ירגעו.

 ניתוח בוידאו קונפרנס

אם יש תעשייה שמאמצת את הגלאס בחום זו תעשיית הרפואה, ובעיקר רופאים מנתחים ורופאי חדר מיון. הסרטון הבא יכול להיות קצת קשה לצפיה אבל מרגש. מנתח צילם ניתוח להסרת סרטן עם גלאס ושידר את הניתוח לאלפי סטודנטים. לאחרונה הסירה גוגל את פונקציית ההנגאאוט שאיפשרה לשדר וידאו בלייב, אבל חברת LiveStream דווקא יצאה עם מוצר זהה ומאפשרת לכל משתמש גלאס לעשות בדיוק את הדבר הזה.

פינת השיווק העצמי

אם אתם יזמים או מפתחים של מחשוב לביש (וגם אם לא), אני לשירותכם כיועץ וכמלווה.
אפשר להפגש איתי לשיחות ייעוץ פנים אל פנים, שיחות וידאו ואף לימי עבודה מלאים.
העבודה איתי תאפשר לכם לקבל תובנות עומק של מאמץ מוקדם ותעזור לכם בפיתוח האסטרטגיה והמוצר עצמו, הבנת השוק והטרנדים בו, פיתוח השיווק והחזון שלכם.

 

כפי שסיפרתי בפוסט הקודם שלי למה צריך קהילת מחשוב לביש בישראל, בחודשים האחרונים צברתי קילומטרז׳ לא קטן בתחום המחשוב הלביש. יש לי מאות שעות Hands On שכוללות איפיון, הגדרת צרכי משתמשים, עיצוב ממשקים, מחקר ועיצוב חוויית משתמש, מנטורינג למפתחים ויזמים, ניתוח שווקים שונים, הכרות עם סטארטאפים וטרנדים בתחום המחשוב הלביש בכלל, ובעיקר עם משקפיים חכמים, גלאס ואחרים.

אפשר להשיג אותי בלינקדין  – בטלפון 054-6969278 או במייל nivcalderon at gmail

One comment on “הסיפורים החמים במחשוב הלביש

  • סוף סוף רשומה שקורא בעברית. טוב מאוד. מאוד מהפכני ומעניין. תודה רבה ולהתראות, אלון :)
    בהצלחה גם :)

Comments are closed.