כבר יותר מ- 24 שעות שטוויטר לא מאפשר לגולשים שלו לבדוק את טאב התגובות שלהם. אחת הצורות להתגבר על הבעיה הזו היא דרך שימוש במנוע החיפוש Summize. סאמיז נותן מעין “שירות משלים” לטוויטר ומאפשר לעשות חיפושים והצלבות. מאד נוח , אבל. היום בבוקר נסגרה האופציה לעבור לעמודים הבאים כמו אמרו לנו “יש לכם עמוד אחד תסתדרו, אתם יודעים כמה קשה לנו”.

twitter

מילא שטוויטר נותן שירותים בסיסיים בשירות הזה. מילא שטוויטר הגדיר מחדש מה זה הפרטה מוחלטת של ה- API שלהם, מה שמדהים זה שיש קהילה קטנה ומגובשת של טוויטריסטים שנשארים בשירות למרות שהוא מזעזע.

מה זה שירות מזעזע?
מייקל הרינגטון התלוצץ יום אחד כשאמר שטוויטר סובל מ- UPTIME זמני.
אולי אני בור ועם הארץ, אבל אני לא מכיר אף שירות אינטרנטי שהיו בו כל כך הרבה באגים ושממשיך להעסיק באובססיביות את עולם ההיי טק.
כשאני צריך ללכת לסאמיז ולעשות משם את הצפייה ב- replies שלי זה כבר יותר מדי, אפילו בשביל אחד שעשה לעצמו חולצת טוויטר.

@nivcalderon
חולצת טוויטר- חבל שכל כך מעט אנשים יודעים מה זה טוויטר

 

טוויטר הוא באמת תופעה, יש להודות בזה ואני מודה בזה בלב שלם. זו דרך חדשה לגמרי לתקשר עם אנשים. רק שתבינו כמה כסף יש להם בצד, לפני מספר ימים התגלו המשקיעים בטוויטר, אלה שהשמועה אמרה שנתנו 20 מליון דולר- אמאזון.
בכל אופן, ללכת ולעשות את הטוויטר שלי עם אמצעי גיבוי ושימוש זה כבר לא לעניין, זה אולי עדיין נורא מגניב עם כל ה-15 חברים שלי, אבל זה ירֵד לי מהעיניים אם זה לא ישתפר ומהר, תושיה תושיה אבל יש גבול.

 

 

עוד בנושא טוויטר:
ה- טוויטפיק שלי
מתי טוויטר יפרוץ לחיינו
מה אני מצפה מאתרים שפותחים טוויטר
יוצאים מפייסבוק ומתחילים לצייץ- אריק פריימוביץ’ בהארץ
הטוויטרים שלי בפליקר

4 comments on “הציוצים החלושים (והמופרטים) של טוויטר

 • ??????? ?? ??? ?-replies ??? ??? ???? (??? ??? ???? ???????) ????? ????? ?? ??????, ????? ???????, ????? ???? ??????-????? ?? ??????? ??????? ????, ??? ??? ????’??? ???????.

  ?? ????, ?? ?? ?????? ?? ?????? ?? ?? friendfeed (????? ??? ???? ?????? ???? ?? ????? ??? ?? ???) ?? plurk (?????? ???? ???? ??????, ??? ???? ????? ??????? ?????? ???? ?? ??????) – ??? ?????? ????, ?????? ??? ?? ???? ????? ????, ??? ????? ????? ?? ??????? ??? ??? ???.

 • ??? ?? ??? ???? ?? ???? ???. ???? ?????? ?????? ?? ?? ?? ??? ??????? ???? ?? ?? ??? (????? ?? ????? ?????).
  ??? ??? ?????? ??????? ?? ?????? ??????, ????? ??? ?????????? ?? ???? ???.

  ??? ?????? ?? ?? ?????? ?????? ?????? ?? ?????? ??? ?? ?????? ?????? ??????? ????.

 • ??? ??? ???????? ?????? ????? ?? ?????? ????? ?????? ????? ?????? ???, ??? ????. ??? ???? ????? ??? ?????? ???? ?? ????? ????? ????.

  ???.

Comments are closed.