1- נכון לכרגע, כשמצב העניינים בטוויטר בכי רע, כשאין עמודים אלא רק אחד, כשאי אפשר לבדוק את התגובות בלי להשתמש בסאמיז (מנוע חיפוש חיצוני לטוויטר) אני מוריד כמה ממפגעי הטוויטר הכי גדולים מרשימת המעקב שלי. הם לא באמת מפגעים, אני גם לא רוצה לפגוע באף אחד, באמת שאין לי שום דבר אישי נגד אף אחד מהם, אבל דווקא יש לי מה לומר, אז אומר: בלוגרים או עיתונים שפתחו טוויטר מציפים לי את הסטרים וגורמים לי לחוסר יכולת לעקוב אחרי מי שבאמת אכפת לי לעקוב אחריו. על מי אני מדבר- על קוואסקי, על סקובלייזר, על ניו יורק טיימס בעיקר. אולי יש לי עוד מנוי או שניים שלא שמתי לב (אני מכור קשות למאשבל, יהיה לי קשה לעשות לט גו). אולי כשטוויטר יתייצב אני אשיב את המנוי אצלם. להיות מנוי שלהם זה מפגע שכהם מפרסמים 8 טוויטים בשעה. הם לוקחים לי את כל הדף ואני צריך ללכת לחפש מי ינענע אותי.


DSC_0215

אני והחולצת טוויטר שלי נוסעים לטייל

2- איבדתי את האמון בטוויטר. קשה לומר את זה אבל ככה אני מרגיש. כבר שלושה ימים לפחות שאין עמוד תשובות ואין עמודים ישנים יותר. טוויטים הולכים לאיבוד ואין לי שום כוונה ללכת לכל המנויים שלי ולראות מה הם כתבו לאחרונה. מילא אם היה אפשר להגיב להם מהדף. אבל אי אפשר. כל הזין.

3- אם אי אפשר לקרא בעמוד הראשי שלי מה חברים שלי כותבים בטוויטר- טוויטר לא שווה כלום, תחשבו על זה, טוויטר שווה רק אם המידע מגיע אליכם, לא אם אתם צריכים להגיע אליו. כרגע- המידע לא מגיע אליכם (אלא אם כן אתם לא עוזבים את העמוד הראשי).

4- אני מאוכזב מהאנשים שעובדים על טוויטר. ליתר דיוק, אני מאוכזב ממה שאומרים לנו בבלוג שלהם. הנה מספר שורות מהפוסטים האחרונים שלהם. הם חוזרים על עצמם, הם לא מחדשים שום דבר, הם מספרים לנו כמה המצב רע ורע ורע:
27 ביוני: We’re still working on bringing the Replies tab and feed back. Unfortunately it will remain off for tonight
We’re currently experiencing massive slowness and downtime across the web site.
26 ביוני: We’re still working on the restoration of viewing replies (both via the API and on the web). This functionality will
remain off tonight
24 ביוני: The site has been slower this morning than in the past few days. Some users are also seeing error pages .
19 ביוני: Update: We’re still investigating this issue. We are temporarily reducing the API rate limit to 20 requests per
hour
הנה טוויטר שמצאתי בעניין שלהם, לא מומלץ. אלא אם כן אתם צריכים את זה כמו חמצן.

5- לא אייגע אתכם בעוד חתיכות פוסטים, כל הפוסטים נראים אותו דבר. אם יש משהו שלמדתי על בלוגים, זה שכדאי שהם יהיו אותנטיים. על הבלוגים של טוויטר אי אפשר להגיד שהם לא אומרים אמת, אי אפשר להגיד שהם שיווקיים. הם אומרים לנו שהמצב רע ושהם עובדים על זה. אני חושב שזה, בסופו של דבר, מה שמשאיר את כל האנשים צמודים לטוויטר שלהם, שאומרים להם את האמת על זה שהמצב לא משהו. ועם זאת- המצב לא משהו והשירות נוראי.

6- אומרים על מוצרים אינטרנטיים שאם הם יוצאים מוקדם מדי זה שורף אותם (מישהו אמר Wefi?). אתם חושבים שיכול להיות שטוויטר יצאו מוקדם מדי?
מחשבות בנושא ודיון יתקבלו בברכה.

2 comments on “טוויטר: 6 נקודות על המצב

 • ????? ????, ????? ?? ????? ????? ??? ?? ?????? ????? ???????? ??? ????? ?? ?????? ?? ????? ????? ?????? ???? ????? ??????. (“?????” ??? ???? ????? ???? ??? ????? ??? ????, ?????? ?? ????????? ???? ????? ???????).

  ??? ????? ???? ??????? ????? – ????? ??????? ???? ?????? ?????? ???? ?? ?????? ?? (????) ?????.
  ?????, ?? ????? ????? ??? ???? ????? – ??? ???? :)

  ?.?: 2 ?????? ?? ????? (??? ????? ????? ???? ???????). 1) ????? ?? ????? ?? ????? ???????? ?????? ?? ???? – ?????? ?????? ??? ??? ????? ?? ?’????. 2) ????? ????? ?????? subscribe to comments (???? ?????). ??? ??? ???? ?????? ?????? ?? ?? ?????? ??? ??? :)

  ???,
  ??.

 • ???? ???? ????? ??? ?????? ??? ?????? ?????? ???? ???? ????? ???? ???? ??? ?????? ????.. :)

  ?? ??? – ?? ??? ??? ???? ?? ??? ?? ??????. ?????? ????? ???? (Jaiku?), ?? ?? ?????? ??’??’?, ?? ???? ???? ????.

Comments are closed.