בשבוע שעבר השתתפתי ב Social Media Camp שנערך בניו יורק בחסות מאשבל ו Yoono, סטארטאפ שהוציא תוסף לשועל שעושה כל מה שהדפדפן פלוק עושה, ובקיצור, פלוק, רק לשועל. האירוע כולו התקיים במשרדים של סאן בפארק אווניו והיה נטול ווייפיי לחלוטין כיאה לאירוע במעמד הזה אבל לטובת האנשים אומר שהם שיתפו את האינטרנט הסלולרי שלהם במרחב :)

DSC_1365

מה שאהבתי באירוע הזה ושלדעתי צריך לגייר, זה שהאירוע היה אירוע וויקי לגמרי, כלומר שהמשתתפים קבעו על מה הולכים לדבר והתחלקו לחדרים על דעת עצמם כדי לקיים דיונים. לאחרונה פורחת אופנה של יציאה לשטח עם צוותים לסקר את המתרחש (צוות גל, צוות פראבדה) אז החלטתי לקחת את הצוות שלי ולחזור עם דיווח חי מהשטח.

DSC_1364

כמדומני שיש לי עוד שניים שלושה סרטונים שצילמתי, אני לא רוצה להעמיס פה יותר מדי אז אדביק את השאר במועד מאוחר יותר בפוסט חדש. אני אשמח לשמוע מה דעתכם על הוידאוז ועל הנושאים שעלו שם בתגובות.

פרק ראשון, האינטרודקשן של האירוע, יש שם דיבורים על מה זה social media, איך משתמשים בה וכל המסביב, מומלץ למדי:

פרק שני, מה המדיה החדשה יכולה ללמוד מהמדיה הקלאסית. מה שמעניין בקטע הבא הוא שמי שמתעסק במדיה חברתית חייב להבין שאנשים שלא מתעסקים בה חייבים שיסבירו להם מה זה ולמה כדאי להם להשתמש, זה בכלל לא מובן מאליו, הסרטון נותן הסבר מצוין לכך:

פרק שלישי, איכות הוידאו ברשת, כשכבר מעלים שידורים לאוויר:

3 comments on “Social Media Camp New York in Video

Comments are closed.