נכון שלא מזיז לנו כשהסקרמנטו קינגס מפסידים? סבבה. העיקר שכספי יתן בראש, והוא נותן בראש… כבר עכשיו הוא עומד על בערך 22 נקודות למשחק ועוד מעל עשרה ריבאונד כל פעם. מעולה, תבואו כל יום. אבל לא רק הוא נותן בראש, צוות המדיה של הקינגס גם עושה עבודה טובה ונותן לקהל המקומי ולמעריצים החדשים מארץ הקודש אפשרות ללקק את האצבעות עם ניו מדיה קרוס פלטפורם איך שאתם רוצים ומתי שאתם רוצים, שימו לב לזה:

ערוץ היוטיוב של הקינגס מעוצב ומלא בכל טוב הסרטונים עם מחמאות מקצה לקצה ועם כמות נכבדת של סרטונים על כספי. זו גם הזדמנות מצויינת להכיר את שאר הקבוצה, אם מעניין אתכם.

הפוטובלוג של מעודדות הסקרמנטו קינגס יודע לעשות גוד טיים לכל המעריצים וכרגיל: “לחנך לספורט” ולעוד כמה דברים. מי שבעד שירים את ידו. וזה אגב, הפוטובלוג של הקינגס עצמם. לי כצלם יש אהבה מיוחדת לפוטובלוגים באופן כללי. האתר הראשון אליו העליתי תמונות היה ישראבלוג ופרסומאים/משווקים/אנשי מדיה חברתית בארץ בקושי עושים שימוש מושכל או איזשהו שימוש בכלל בתמונות ומייצרים נוכחות בנאלית ודלה יחסית בעוד שתמונות הוכחו כבר מזמן כאמצעי יעיל ביותר ליצירת אנגייג’מנט עם קהל (ראו פייסבוק או ספציפית יותר את קמפיין איקאה האחרון)

ואם כבר בלוג, לקינגס לא נגמרים הרעיונות לבלוגים: זה הבלוג של הקינגס, זהו בלוג  מרובה משתתפים, 23 במספר. בתמונה למעלה אגב, עוד מעודדת (יש שתי מעודדות שכותבות פוסטים בתוך עשרים ושלושה הכותבים).

מה עוד יש להם:
הטוויטר של הקינגס,
המייספייס של הקינגס,
הפייסבוק של הקינגס,
המובייל של הקינגס (תוצאות, לוחות זמנים, ציטוטים)
אפשר גם להירשם לוובקאסט הבא של הקינגס (שת”פ של יוּסטרים ופייסבוק)

Leave a Reply