אז הגענו לשדה התעופה של סינגפור, צ’נגי, בשעה רבע לשש (משהו כמו שתיים עשרה בלילה שלכם), ישנתי טוב, אבל האמת היא שהתעוררתי כל שעתיים לבדוק מה השעה, בכל זאת, לישון זה לחלשים. התיישבנו ללבן כמה עניינים בינינו בדיוטי פרי תוך כדי אכילת סלט אטריות וקרואסון (א- סינגפורים לא באמת יודעים מה זה סלט, בשבילם זה שתי פרוסות עגבניה שאחת מהן היא החלק העליון של העגבניה שמתחבר לגבעול, נו אתם יודעים. ב- למה לא קוראים לזה קוראסון למען השם?!).עלינו למטוס של חברת ג’ט סטאר. אוטובוס כזה, אם לא הייתם במזרח לא ראיתם בחיים שלכם, שני טורים של שלושה מושבים בכל צד, יש שם פחות מקום מאשר באוטובוס של אגד בשנות החמישים. נחתנו.

בערך שעה אחרי זה (עזבו, לא ראיתם פקקים כאלה בחיים, ועוד של אופנועים) ירדנו על מרק ויאטנמי עם ירקות. ניסיתי את מזלי עם סלט, אבל פה זה כמה עלי חסה חתוכים, ארבע פרוסות עגבניה ולגיוון גם ארבע שמיניות אבוקדו ברוטב בלסמי. נמאס לי, אמרתי לשותפתי למסע, אני אוכל אורז ונגמר הסיפור.

קראתי למלצרית היפה שלנו (היא שירתה אותנו פה גם לפני חצי שנה, עושה השלמות הכנסה עם גברים מעבר לשעות העבודה, מסכנה), באמת חמודה, אמרתי לה, “כן איי הב רייס פליז?”, “בול אוף רייס?” “פליין רייס, יס, תנק יו”. היא חזרה לי עם קערית אורז. הייתי מאושר, יופי, אני אוכל אורז, אי אפשר לטעות בזה, אבל כוסאמק, הוא יבש. “נו אז תשים קצת מרק בפנים, עוד נשאר לך ממקודם”, אמרה לי השותפה. “מרק זה לחלשים”, אמרתי לה, “אבל בסדר, אני אשים קצת”.

“החדר השני שלכם יהיה מוכן רק בשתיים עשרה”, אמרה לנו המנהלת של המקום, “בינתיים יש לכם חדר אחד”. טוב, עלינו למעלה, ארבע קומות? נראה לי יותר כמו חמש, ברגל. (ויתרתי על קומה חמש לטובת השותפה שלי עבור חדר בקומה 7 בלי מעלית, קומה 5 זה לחלשים) 3 דולר ליום לאינטרנט בחדר, אמרה לנו הפקידה. עלינו לחדר והוצאתי את הכבל שלי מהתיק. הטיול הקודם לויאטנם לימד אותי את זה. הופ, חסכתי לי 3 דולר. אהההה, צריך לחלוק אינטרנט עם השותפה, זין, אמרתי, אינטרנט זה לחלשים. ויתרתי ונתתי לה את הכבל. נו כבר, חשבתי לעצמי, מה כל כך מסובך בלהפוך לפטופים לראוטרים, לא אידיוטי? לא?

הלכתי לשירותים, אחלה שירותים יש פה בחדר. על מכסה האסלה כתוב באנגלית שהשירותים נוקו ועברו חיטוי. יופי.
כשכבר באתי לשטוף ידיים גיליתי שגם הסבון הוא לחלשים, הייתי צריך לאלתר, במקלחת חיכה שמפו מהדיירים הקודמים.

**התגובה לפוסט- כאן 

One comment on “פוסט זה לחלשים

Comments are closed.