עדי קול

ח”כ עדי קול (יש עתיד) נבחרה אתמול (ג’, 30.4.13) לתפקיד יו”ר הוועדה לפניות הציבור של הכנסת. בפרסום מאתר הכנסת צוטטה קול כאומרת: “יש לשמוע מחכמת ההמונים. יש לשמוע את קול הציבור”.

דוד צור

חבר הכנסת מטעם התנועה משתף בדף הפייסבוק שלו רשמים מסיור שנערך בדרום תל אביב, הפיסוק במקור: “חברים לאור המשחק האבוד של ריאל מול דורטמונד , אני מרשה לעצמי לכתוב פוסט רשמים זה..רגב.מסיור בדר. ת״א.כתבתי כבר בשבוע שעבר על המפגש הקשה עם התושבים בשדולה של ח״כ איילת שקד.אולם , אין כמראה עיניים”. והתיאור נמשך: “בסיור ראינו איך הזנחה של שנים הפכה את מרכז ת״א לחצר האחורית של המדינה! אנשים חיים בגיהינום!ראינו נשים מבוגרות כלואות בבתיהם מפחד!ילדים צעירים וצעירות ממהרים להיכנס לבתיהם מחשש להיכנס לחשיכה.דירות של 40מ״ר נחצות לארבע, ומושכרות לארבע משפחות.” אז למרות המשחק האבוד בין ריאל לדורטמונד מסיים חה”כ צור בנימה מעט אופטימית: “אני מכיר את המורכבות של הבעיה, ולא משלה את עצמי כי יש פתרונות קלים, אך אני סבור כי עדיין שילוב של כלל המשרדים,בנחישות,והתמדה ניתן לשנות מגמה ולהחזיר לתושבים את התקווה.לילה טוב, צורי.”

מנוי לטק פוליטי: לייק בפייסבוק  | עקבו בטוויטר | מנוי במייל | עדכון ר.ס.ס | GOV

יצחק אהרונוביץ

השר לבטחון פנים אהרונוביץ ספק שיתף ספק נתן לעוזרו לכתוב את הסטטוס הבא, אחרי יום של שריפות: “1000 שריפות ביממה!!
הגעתי הערב לחפ״ק כיבוי והצלה באזור בית שמש על מנת לאמוד מקרוב אחר פעולות הכיבוי בשריפה באזור. ביממה האחרונה נרשמו יותר מ 1000 אירועי שריפה, לוחמי הכיבוי,אנשי הטייסת האווירית וכלל השותפים עושים עבודה מצויינת ונחושה, מדובר בקצב אירועים חריג ביותר הנובע משילוב מספר גורמים וביניהם חום כבד, רוחות עזות,רשלנות באש,אימוני צה״ל בשטחי אש וחשד להצתות.
אני מודה ללוחמי האש אשר בימים האחרונים עובדים ללא הפסקה ובמסירות רבה. לצד זאת אני קורא לציבור לגלות עירנות ולנקוט זהירות רבה באש.”

מיקי רוזנטל

אתמול הושקה בכנסת השדולה למאבק בשחיתות במנהל הציבורי. רוזנטל שיתף את תחושתו בפייסבוק שלו: “אני יודע שאני נכנס למאבק לא פשוט ושלא ניתן יהיה לבער את כל השחיתות הקיימת, אך אני מאמין שניתן להקטין את מימדיה. זאת ועוד, כך אמר בישיבה עצמה: “הציבור מבין ששהמשקל שלו בשיח הוא הרבה יותר גדול”.

נשיא המדינה, שמעון פרס

אתמול לפנות ערב בדף הפייסבוק שלו, הזמין נשיא המדינה, שמעון פרס את האפיפיור החדש פרנציסקוס לבקר בישראל: “האפיפיור פרנציסקוס, אני רוצה להזמינך לבקר בארץ הקודש. אני בטוח כי תתקבל בישראל במאור פנים על ידי כל התושבים , ללא הבדל דת, גזע ולאום, תושבי ישראל רואים בך מנהיג נושא שלום ורוח טובה. ככל שתקדים להגיע כן ייטב מאחר ונוצרת בימים אלו הזדמנות מחודשת לפתיחת תהליך שלום ובואך יכול לתרום תרומה של ממש באמון בשלום”.

צילום: קובי גדעון/לע”מ