אני מפרגן לנענע10, באמת. פייסבוק קונקט באתר ובמקום כל כך מרכזי זה יפה, בעיקר כי זה האתר הראשון בארץ שמתחבר לפייסבוק.

זאת הפעם הראשונה שאני מתחבר לקונקט בנענע, פעם ראשונה שאני מתחבר לקונקט בכלל. כנראה שאני צריך יום חופש ויום בחירות בשביל זה.

אז כמה נקודות על החוויה בנענע ועל החוויה שלי מהקונקט:

1- בפיירפוקס שלי הפרנד קונקט עובד, אבל לא מראה לי את החברים שלי כשאני מסמן את האופציה הזו. (הקונקט לא עובד עם התוסף tab mix plus, הוא משגע את השועלים וצריך לנטרל אותו אם מחליטים להתחבר)

2- מה שכן, הוא ריסק לי את האקספלורר 7 במחשב של אמא שלי.

3- בעיני, לדעת מה כל משתמשי פייסבוק בנענע אומרים על הבחירות הוא חסר משמעות אם אין לי אפשרות אמיתית לשיחה איתם סטייל טוויטר. צ’ט? אם זה מפגיז לי את הפייסבוק כל פעם שאני מוציא מילה זה לא שווה את זה כי צריך לדאוג לא לעשות ספאם לחברים שלי.

4- כפתור “כל התגובות” שפותח לי פופאפ שמנטרל לי את המסך הוא טעות חמורה של מהנדסי פייסבוק. על מה לעזאזל הם חשבו? הוא פאקינג מנטרל אותי. אין מצב, סגרתי את זה לבלי שוב.

5- חוויית משתמש בנענע של ערב הבחירות: בתור שונא פרסומות מושבע ובתור אחד שלא רואה אותן בדרך כלל בשום מקום עקב חסמים, עכשיו כשאני רואה אותן בנענע הן לא מפריעות לי, רוצה לומר, בחירה נבונה מאד של מיקום הפרסומות, גודל נכון, בחירה מאד נכונה לעמוד הראשי (פלאפון והוט חולקים את החלק העליון של העמוד בבאנרים רגועים). אני לא יודע אם יש שם יד מכוונת בבחירה, אבל אם כן, דווקא ביום בחירות- בחירה טובה (בזק בינלאומי קילקלו לי את החוויה עם פרסומת שיש לה פוטנציאל לגרום לאפילפסיה).

6- מבחינת אורך עמוד- באופן כללי אני אוהב מאד את העימוד בנענע, באמת, פרסומות, קוביות תוכן וכו’. שלושה ריג’קטים:
א- אני לא רואה את הנושאים בעמוד הראשי. העמוד כל כך עמוס שאתה מנווט בין תמונות קטנות כבתוך ג’ונגל.
ב- העמוד שנגלל למטה כל כך ארוך שהגלגלת של העכבר שלי כבר מתעייפת. הסבלנות שלי מתעייפת קודם.
ג- ואם זה המצב, וניסיתי להתנהג כמו משתמש טיפש, מי אמר תפריט עליון ולא קיבל? בחיי, עד שלא נזכרתי שיש כזה תפריט לא הלכתי להסתכל אם הם הורידו אותו או השאירו אותו. כרגע בעיצוב הנוכחי של הדף, הסרגל המינימליסטי (אני אוהב מינימליזם) של נענע הוא בגדר דני דין ורק אם יראו לי סטטיסטיקות שמראות שאנשים מקליקים על הבר העליון באופן מאסיבי אפשר לקבוע שהבר העליון נכשל אצל המשתמשים.

7- מבחינת האנשים של נענע10, חשוב מאד שגיא אליאב יושב על פייסבוק וטוויטר ואשכרה מדבר. אני חושב שתכנון אסטרטגי לשימוש בסושל מדיה, של האנשים שם, לא של המותג, בעיקר לאתר חדשות ואתר חברתי כמו נענע הוא הכרחי וממש מחויב המציאות בימים אלה.

Comments are closed.