פיט סאוזה הוא הצלם הכי בר מזל עלי אדמות. הוא צלם הבית הלבן ומעבר לכבוד שיש בפוזיציה הזו, הוא זכה בממשל שדוגל שמדיה חברתית מרובת פלטפורמות והתמונות שלו מתפרסמות יותר מאי פעם. הבית הלבן מחזיק חשבון פליקר ענף שהוא זרוע נוספת בגוף התקשורת של הבית הלבן. הגוף הזה זוכה לתקשורת פתוחה מצלמים, מעריצי אובמה, אמריקאים ובכלל. תקשורת ישירה. הם מפרסמים והאנשים מגיבים ועל הדרך (אני ציני) הקהל האמריקני מתחבר לנשיא שלו, זה כמו פסלים ושלטי חוצות במשטרים טוטאליטריים אבל ההפך, זה טוב, זה נהדר, זה יפה וזה חשוב.

פיט סאוזה. הצלם הזה צריך לזכות בפרס נובל לצילום. זה כמעט לא חכמה, הוא מופקד על הדוגמן הכי יפה והכי חתיך בעולם, שהוא במקרה גם אדם משכיל, משכמו ומעלה, שהספיק לעשות הסטוריה במעצמה החשובה בעולם והיד עוד נטויה. כשיש לך דוגמן כזה ופוזיציה כזו, כל מה שאתה צריך זה פשוט להיות רגיש. ולהכיר בצורה אינטימית את נשיא ארצות הברית. והוא מכיר אותו בצורה אינטימית.

הצילומים שבחרתי פה, באופן מפתיע ולחלוטין לא מכוון הם צילומי גב של אובמה. כל אחד מהם הוא מדויק, נכון והרטיט את ליבי מכל מאות הצילומים בהם צפיתי בפליקר של הבית הלבן, אחרי כן כשהסתכלתי עליהם שוב גיליתי שבחרתי באופן לא מודע רק צילומי גב. לא פלא, הם הטובים ביותר. תהנו.

באותו הקשר: מדינת ישראל והשימוש במדיה חברתית

''

''

''

''
''

(Official White House Photos by Pete Souza)

''''''
''''''

2 comments on “הצלם הכי בר מזל עלי אדמות

Comments are closed.