הוידאו הזה הוציא אותי משלוותי. באו גוגל, חיברו את הטלפון החדש לכל השירותים שלהם ושמו ללעג את האייפון של אפל.

למה אני מתכוון?
אפשר לסכם את כל הברברת הזו במילה אחת: אקטיבציה.
קניתם טלפון (T-Mobile G1), פתחתם אותו, הכנסתם את הג’ימייל שלכם פנימה ומאותו רגע יש לכם את כל ספר הכתובות שלכם, את היומן שלכם, את הג’יטוק, את הרידר, את הפיקאסה, המייל, הכל.
יותר מזה, קבעתם פגישה דרך המחשב, הטלפון שלכם יעודכן מייד. אישרתם פגישה דרך הטלפון, הכל יופיע באתר ומיד. הוספת או מחקתם אנשי קשר, הכל סונכרן. הטלפון הפך להמשך הישיר של המחשב האישי שלכם. הלך הטלפון? הלכו המספרים  והמיילים והכל? לא נורא, הכל מגובה ברשת, אלף פעם ביום, כל רגע שאתם מחוברים לרשת. זה פשוט הזוי!

למה לעג?
כי בשביל לקבל באייפון את הסינכרון המהמם הזה אתם צריכים לשלם לmobileME של אפל, שהוא אולי שירות טוב, אבל לעזאזל, גוגל לא רואים אותם ממטר החל מרגע זה. שנית, לא צריך תוכנות ולא צריך שטויות. אני לא יודע אם הטלפון הגוגלי פתוח לאפליקציות חיצוניות (סביר להניח שכן), אבל גוגל כבר נותנים יותר שירותים מאפל.

שלישית, אין לי עוד נתונים על זה ואני אשמח אם תעזרו לי בזה, אבל יש לי תחושה שהטלפון הגוגלי יעלה קצת פחות מהאייפון. אני חושב שהוא יבוא גדול יותר ומשוכלל יותר, אבל יש מומחים גדולים ממני שיעשו את ההשוואות.

מה דעתכם בנושא הזה?
עכשיו כשיש תחרות קצת יותר גדולה לאייפון (חוץ מ HTC) איפה אתם עומדים בנוגע לרכישה של אייפון? נראה לי שאם הגוגלפון יהי פתוח לעולם הוא יכבוש את השוק מהר יותר מאייפון (למרות שאני לא בטוח שהוא יהיה פתוח כל כך מהר.

אגב, למישהו יש ספק עכשיו שגוגל מפתחים מערכת הפעלה?

אבל לא הכל ירוק בממלכת גוגל, בואו לקרוא קצת ביקורת

One comment on “אייפון קילר? אייפון קילר!!

 • ??’???? ???? ?-179$
  ??? ?? ?? ??? ?????:
  1.????? ??????? ??? ?? ?????? ???? ????? (??????? ????? ?? ?????? ????? ???????)
  2.?????? ?????? ?????? ??? ????? ?????? ??????? ???? ?? ?????? ??????? ??? ?????? ??? ?????
  3.??? ???? ???? ??? ????????
  4. ??? ???? ???? ????????

  ??? ????? ?? ???? ???? ?? ?????, ??? ???? ?’????, ?? ?? ???? ???? ????? ????? ??? ??? ????? ???? ?????? ?????? ????????? ???????? ???? ???? ?? ??? ???????? ?? ???

Comments are closed.