אחת הדרכים בזכותן מידע זורם בטוויטר היא דרך ריטוויטינג של המידע. ריטוויט הוא הוא הפורוורד החדש, ההעתק הדבק כולל קרדיט לשלוח המקורי של הטוויט. הריטוויט, או בשמו האנגלי “RT”, הפך להיות נחלת הכלל ברגע שהגיעו האפליקציות החיצוניות לטוויטר המאפשרות לבצע אותו בלחיצת כפתור. נכון להיום, עדיין יותר מ-50% ממשתמשי טוויטר משתמשים בטוויטר דרך האתר. מי שלא משתמש באפליקציות חיצוניות לטוויטר ורוצה לרטווט נאצץ להעתיק ולהדביק את הטוויט לקוביית הטקסט.

הבעיה בריטוויטינג היא שלעתים הטוויט שלכם ארוך מדי ואז אתם ממש לא מאפשרים לאחרים להעביר את המידע שלכם לאחרים. כך למשל, קחו שמות כמו kitaromacshow@ המכילים 14 תווים, אם אתם מוסיפים לשם הזה גם RT ועוד רווח עד השטרודל גדלתם ל- 17 תווים וזה עוד לפני שהתחלתם את ההודעה. חבל על המקום.

אז מה עושים? אופטימיזציה!
1- השתדלו ששם המשתמש שלכם יהיה קצר ככל האפשר.
2- השתמשו בכתובות אינטרנט מקוצרות. השתמשו בשירותי http://is.gd או ב- http://bit.ly.
3- החליפו מילים כקיצורי מילים או בסימנים מוסכמים כמו:   (and= &),  (great= gr8), (be=b  וכיוצא באלה).
4- השתמשו בפחות מ- 140 תווים בשביל להגיד מה שיש לכם לומר, בעיקר אם אתם רוצים לחדש משהו או לצאת בידיעה מרעישה.
5- ותרו על הרווח אחרי סימני פיסוק.
6- וכמובן- זה חייב להיות מעניין.

אני מצרף פה צילומסך של טוויט של ידידי זיו קיטרו המספר על התקדמות בפריצת התוכנה של האייפון. אין שום סיכוי שיכולתי להעביר את הטוויט שלו הלאה וחבל, במקום זה כתבתי על זה פוסט. אם יש לכם עוד טיפים השתמשו בתגובות.

הטוויט של קיטרו. ארוך מדי.

הטוויט של קיטרו. ארוך מדי.

3 comments on “איך לגרום לטוויטים שלכם לקבל יותר ריטוויטים?

  • שיקול דעת בריטוויט: כמו פורוורד, זה מעיק כשיש קהילה קטנה שבה ממיאל כולם עוקבים אחר כולם, לקבל את אותו טוויט מהמון אנשים שוב ושוב בדיקו כמו שכל החברים שלי עושים לי פורוורד לאותו הדבר. גם על זה צריך לחשוב.

  • מאוד חשוב גם לתייג בכדי שיוכלו לחפש את הטוויט שלכם במילות חיפוש – (במיוחד כשכותבים באנגלית( כי עם כל הכבוד למדינתינו הקטנטונת הרבה קורה מעבר לים
    פשוט מוסיפים # ותיוג למילת החיפוש שאתם חושבים שהמידע שתרמת לעולם רלוונטי
    ….

  • מיגרנה היא אחד מסוגי כאבי הראש הנפוצים ביותר בעולם – וכנראה גם הכאב המטריד ביותר. ההיסטוריה מלמדת כי משחר האדם אנשים סבלו מכאבי ראש, ועד היום הרפואה אינה יודעת באופן ודאי מדוע כאבים אלו מופיעים ומהי הדרך הנכונה לטפל בהם. לכן, רבים פונים אל הטיפולים השונים ברפואה משלימה, שמצליחה לפתור את בעיית כאבי הראש עבור חלק נרחב מהפונים, ולאחרים להפחית בצורה ניכרת את תדירות ועוצמת התקפי המיגרנות.

Comments are closed.