קארה סווישר מ- All Thing Digital ראיינה את מארק צוקרברג (מנכ”ל פייסבוק) ושריל סאנגברג (ה- COO החדשה שהגיעה מגוגל).
מובאים כאן ארבעת סרטונים שמרכיבים את הראיון השלם עם שני האישים שבכותרת. מומלץ למדי למי שמתעניין באיך ולאן פייסבוק הולכת.

במאמר מוסגר מעניין לראות איך צוקרברג, בעודו עונה על חלק מהשאלות בצורה מושכלת, מעניינת ושמגרה את המחשבה, מצליח לא לענות על חלק מהשאלות שסווישר שואלת אותו ובחלק מהפעמים אף חוזר על המנטרה שלו, או של החברה, שוב ושוב ושוב, ואומר (בצורה שאינה מעוררת מחשבה) שכל מטרתה היא לגרום לאנשים לשתף את החיים שלהם ואת המידע שלהם עם האנשים הקרובים להם, כתשובה לשאלות שהתשובה אליהן בכלל לא קשורה לשיתופיות של מידע.

אם אפשר להציע לכם עוד סרטון לצפות בו (אחרי שתסיימו את הצפייה בראיון), זה את הקי נוטe של צוקרברג באירוע המפתחים של פייסבוק, ה- F8 של שנת 2007 שם הוא מדקלם ומדקלם ומדקלם. אפשר גם לראות אותו באירוע של השנה, שם הוא קצת יותר משוחרר אבל עדיין נוטה לדיקלום. עם זאת, מה שהוא אומר יכול להיות מעניין למדי, אם מוותרים על הציניות שהוא יכול לעורר, ומקשיבים למה שהוא אומר ולא בהכרח לצורת ההצגה שלו.

חלק א’

חלק ב’

חלק ג’

חלק ד’

לינקים נוספים:
1- פוסט מצויין של ג’ף גארוויס על הטעויות של פייסבוק ועל “רוע” ומשמעותו

2 comments on “ראיון עם מארק צוקרברג ושריל סאנדברג

  • ???? ???? ???????? ??? ???????.
    ??????? ?????? ?????? ????? ?????? ??????? ???? ???? ???? “????? ?? ??????? ??? ????? ?????? ???? ???? ????? ???? ??? ? ????”??? ???? ???? ???? ???? ??? ????? ?????.
    ???? ????? ??? ??? ????? ????? ????? ?????? ?? ????? ???? ????? ????????? ?????? ??.

    ?? ??? ??? ?????, ????? ??? ????? ????? ?? ???? ?????? ?? ?????? ????????.

Comments are closed.