הבוסית שלי (א.ק.א שותפתי למסע מהפוסט הקודם) לא נשארה אדישה לפוסט הקודם על מעללינו בויאטנם הבירה, זו היתה תגובתה (כל הנתונים פה על דעת הכותבת בלבד):

בשלוש מאות וארבע המילים שכתבת/מחקת נפלו אי אילו אי-דיוקים, הרשה לי להעמיד את פני הדברים על סידרם המקורי והבלתי מתפשר, איך שהם נראו מפה, ביושבי ממש ממול, (אומרים מנגד אבל נגד זה שלילי, ושלילי זה מחליש את החזקים שבינינו, חראם).גם הוספתי כמה נושאים שלא הזכרת, ככה שאם כבר ללבן אז את הכל.

[1] סינגפורים יודעים מהי המילה “סלט”, ויודעים מהי המילה “טרי” רק לא יודעים להרכיב ניב משתי המילים גם יחד, ואז יוצא אחד מהשניים: סלט מבושל או החלק העליון של העגבניה שמונח כלפי מטה (אבל טרי)

[2] ג’ט סטאר הוא אולי אוטובוס משנות החמישים אבל גם סיכמנו שזה גדול בערך כמו חמש ספינות חלל שבונה ריצ’ארד ברנסון, אז תלוי מאיפה בוחרים להסתכל (כמו במקרה של העגבניה)

[3] זה לא היה לנסוע בפקק, זו היתה נסיעה מפרגנת, כזו שמאפשרת לאחרים להתקדם טיפה לפנייך, מה יש? החלשים הם אלו שצריכים להגיע מהר יותר, לנו יש סבלנות ואנחנו מתחזקים באמונה שנגיע ללא התנייה בזמן שיקח לנו, ככה זה בסטרטאפים.

[4] בוויטנאם צריך מזל עם סלט, הפירוש של סלט זה פירות חתוכים, ואתה קיבלת ירקות, כמו שרצית, על מה אתה עוד מלין?

[5] “קראתי למלצרית היפה”, יש פה לונג-טייל קי-וורד עם שלושה אי דיוקים ואי סינכרון, אני לא יודעת מה לתקן קודם

[6] הג’וק בא עם האורז או לפניו? אבל סיכמנו שג’וקים הם חזקים, הם היו פה הרבה לפנינו, ויהיו הרבה אחרינו. לא זה שבא לבקר בצלחת שלך, ההוא באמת היה חלש.

[7] אורז יבש – בתאכלס קיבלת מה שביקשת בדיוק, העייפה אפילו שאלה “דליי לייז?” אבל לא ממש הקשבת – בפעם הבאה תבקש עם חיוך, זה בא עם תוספות! (באסיה קוראים לתוספות – פלאס פלאס פלאס +++)

[8] הפוך גוטה: לא הצעתי שתשים מרק בתוך האורז (שזה באמת לחלשים וקצת פולני לטעמי), אלא שתשים את האורז בתוך המרק, ככה אוכלים באסיה, תתחיל להתרגל, ישתלם לך בעתיד הקרוב

[9] החדר השני יתפנה בשתיים עשרה, אבל לא ברור מתי יהיה מוכן, אתה יודע שכששומעים נכון (קוראים לזה גם להקשיב) אז אין אכזבות, ואתה – או שאתה מחובר לאינפוזיה עם כבל בשלושה דולר או שאתה נוחר, בשני המקרים אתה לא ממש שומע (תכף נעיר אותך שתאשר את התגובה…)

[10] אנחנו בקומה הרביעית שמתחילה מהרגע שמסיימים לטפס את שתי הקומות הראשונות ששייכות לבעלי המקום (והחדר בכלל מספרו 32 על שום הקומה השלישית) כשחדר 52 יתפנה תודיע לי כמה קונות עלית.

[11] הופ חסכת לי שלושה דולר, תודה!

[12] הטיול הקודם לוויטנאם היה אם לא שמת לב “נסיעה עסקית”, אבל אני שמחה שזה מרגיש לך כמו טיול (לפעם הבאה חוץ מכבל תביא מקל ואוהל … יהיה פיקניק)

[12] ז – כן, הוא זה שאמרת, ואני חשבתי לעצמי איזה ז’-נטלמן

[13] בדיוק לפני שהספקתי להגיב על השירותים ציינת שתמיד התגובות שלי נורא ארוכות, אז סיימתי.

אני לא נעלבת – אני חזקה.

One comment on “תגובה: פוסט זה לחלשים

Comments are closed.