1- כשיש לך כמה בלוגים אתה כבר לא יודע איפה לכתוב.
2- כשיש לך פייסבוק אתה מגלה שיכול להיות והבלוגים שלך איבדו את ערכם.

1- כשאתה יושב ומאפיין ממשק ואז מוצא לך תוכנה שתעשה לך את החיים ממש קלים ואתה יכול ליצור דמו מחומרים שכבר קיימים ברשת אין דבר שיעשה אותך יותר מאושר כי אתה צריך לתת את זה למפתחים ומה יותר טוב מפשוט לתת להם את זה בכפית לפה, זה יותר טוב מצילומסך.
2- אווף, אתה מסתכל על אתרים ונטרד מזה שאו שהם מטומטמים, או שהם לא לקחו מישהו לאפיין להם את האתר ואז הם מטומטמים בכל מקרה או שהמאפיין שלהם מטומטם. כך או כך- מישהו יוצא מטומטם, אבל זה לא אתה, אתה יושב ביציע והשופט הוא בן זונה.
3- אני ממש אוהב את מה שאני בונה בימים אלה והיום היתה הפעם הראשונה ששאלתי משתמשת מה היא תעדיף בחווית הגלישה שתכננתי. הראיתי לה את הדמו שבניתי והיא ענתה לי. באמת התלבטתי בין מה שהיא אמרה לבין מה שאני חשבתי שצריך להיות ואז החלטתי לקבוע כברירת מחדל את מה שאני הצעתי אבל לתת למשתמשים את האופציה לבחור בהגדרות הצפייה. כולם יצאו מרוצים, עכשיו נראה מה יגידו המפתחים.

1- זה נורא כיף שאתה בא בבוקר לאסותא לקחת את האולטרה סאונד כתף שלך, כבר מוכן לשלם חניה כשמכונת התשלום אומרת לך שאתה יכול ללכת בלי לשלם כי רק הגעת לפני רגע והיא לא תגבה ממך עשרה שקלים לשעה הראשונה או חלקה אם היית שם פחות מעשר דקות.
2- נורא כיף לבוא לאורטופד שלך אחרי התאונה, כל החומר בידיים שלך, והוא אומר לך “די, תוריד את החגורה ליד, הכתף שלך צריכה להחלים, אתה מתחיל פיזיותרפיה מחר”.
3- לא ברור איך אתה מרגיש אחרי שנתיים שיש לך אופנוע כשפתאום אתה עובר תאונת אופנוע, הכתף שלך נפרקה ארבע פעמים בשבוע אחד, הברך שלך נפרקה, חוליות בצוואר שלך זזו, המותן שלך התחיל לפתח התחלה של קילה, עברת טיפולים כואבים ואתה שוב בבית שלך שנמצא בשכונה נחמדה בצפון תל אביב, עם האוטו של אמא שלך, מתלבט- אם ללכת על אופנוע אחר (שהמחשבה הזו הזויה) או ללכת על אוטו (שהמחשבה הזו הזויה) ואתה מתלבט בין פח לפחת ולא יודע אם בכלל שווה לך.

4- נורא כיף לשבת בבית קפה אחרי האורטופד שלך, לאכול ארוחת בוקר, לעבור על מסמך שקיבלת, להכין אחר ולקינוח להמציא את המצגת הממש מושקעת שהכנת שתשלח למפתחים שלך תוך כמה שעות. זה לוקח לך 7 שעות, אתה נהנה מהחברה, מהאוכל ומהמוסיקה אבל לא בטוח שאתה יכול להרשות לעצמך לכלכל בתי קפה כל יום. כמו הרבה דברים בחיים אתה תמצא את דרך האמצע.

5- אתה חוזר לבית שלך שלושה שבועות אחרי שעזבת אותו לחו”ל ולאמא שלך אחרי התאונה. אתה נזכר למה אתה אוהב אותו ולמה בחרת אותו. אין לך כלי רכב, אבל זה כבר סיפור אחר לגמרי.