18:35

אני מת פה . אכלתי היום במסעדה. באמת, לא אכלתי הרבה. אכלתי מנה של תוספות- אורז, גזר, סלט ואולי כמה עגבניות. בעצם אפילו פלפל חמוץ אכלתי. רק שהוא לא היה חמוץ, הוא היה חריף. חמש דקות אחר כך עיוותים עלו לי בפרצוף ורצתי רצתי מהר “החוצה”, זה היה באחת וחצי בצהריים. שני קלבטן לא עזרו לי. קלבטן. הא!. כשהייתי צעיר היו קוראים לי קלגרון. מפגרים.

בכל אופן, אי אפשר היה להתחמק מהבלוג החדש של רביב דרוקר היום. אין בינינו שום דבר חוץ מזה שכשהייתי נער הוא היה מאמן הכדורסל שלי בקבוצת הנוער של רמת השרון. שנים לא ראיתי אותו עד אותו סילבסטר 2006 בו הוא לא זיהה אותי. לקח לו עוד שנה וחצי שלמות, במאי כמדומני, עד ערב פרסום תוצאות הפריימריז בעבודה עד שהוא נתקל בי שם במסדרון ואמר לי: “עכשיו אני זוכר, אתה קלדרון, נכון?, ניב?”.
חייכתי לעצמי. הגיע הזמן באמת.
שטויות.

כל הכבוד ,ערוץ 10 שיחקו אותה עם הבלוגים החדשים שלהם בישרא.
האמת, חשבתי לרגע על הבלוגים של הבלוגרים הרגילים. בי, כבלוגר במשך שנים בישרא, הייתי רוצה שיהיה לי עיצוב ישראבלוגרי כמו שיש בבלוגים של ערוץ 10. זה עיצוב tblogread, כלומר שעשו כתבנית htnl, אבל אין שום סיבה שישרא לא יזנחו את העיצוב הישן ויעברו לצורה החדשה והמכבדת הזו.
וזה מתחבר לי עם משהו שהתברר לי לא כל כך מזמן בנוגע לישרא.
ידוע משכבר שיריב חבוט מעריץ גדול של sixapart. יצא לי לא מזמן להיתקל באחד הבלוגים שיוצאים מהמפעל שלהם. רק אחרי שחזרתי לישרא באותו ערב הבנתי כמה העיצוב הגרפי של ישרא מזכיר לי את sixapart וכמה אני לא אתפלא אם את ההשראה לעיצוב לקח יריב מהם.

בכל אופן, הנה אחת הסיבות למה רביב דרוקר פתח בלוג:
“כי אני לא יכול  לעמוד בפני הצורך שלי (כמה עלוב) להתבלט. אה, כן, וזו גם הסיבה האמיתית…”

אני מחבב אותו.

One comment on “רביב דרוקר והבלוגים

  • ?? ?????? ????. ????? ???? ????? ?? ???? , ??? ???? ??? , ??? ????? ?? ????? ???? ?????? . ???? ???? ?? ????? , ???? ???? ???? ????? ?? ?????? ????? . ?????? , ??? ?? ????? , ????? ???? ?? ??? ??????? (???? ????? ??? ??? ??? ??? ????). ???? ???????:).
    ???? ?????? ??? ???? ??????? ??????? ???? . ?? ????? ??? ?? ???? … (????). :)

Comments are closed.